FAQ

Vzhľadom k tomu, že sme internetový katalóg nábytku nie je možné tento nábytok u nás vidieť keďže žiadnu predajňu ani showroom nemáme.

Pokiaľ však chcete skutočne naživo vidieť masívny nábytok z niektorej série, kontaktujte nás cez kontaktný formulár a dokážeme Vám zistiť, či sa nejaký kus nábytku nachádza u dodávateľov. Následne vám vieme poskytnúť údaje kde je možné predmetný nábytok vidieť.

Doba dodania je pri masívnom nábytku skutočne individuálna. Väčšinou sa pohybuje od 2 do 14 týždňov. Treba mať na pamäti, že sa nejedná o sériovú veľkovýrobu nábytku preto aj doba dodania je dlhšia.
Ohľadom presnej dodacej doby konkrétneho kusu nábytku sa môžete informovať cez náš kontaktný formulár.
Nezabudnite uviesť Katalógové číslo prípadne presný názov produktu.

Webová stránka Palisander.sk je internetový katalóg nábytku. Vyhľadávame masívny nábytok od rôznych dodávateľov a prinášame Vám ho na našich stránkach.
Pokiaľ máte záujem o nejaký kus masívneho nábytku, kliknite na ikonku “DO ESHOPU” a budete automaticky presmerovaní na stránku dodávateľa kde následne nábytok môžete objednať.

Palisander.sk nie je e-shop ale katalóg nábytku, tovar teda len vystavujeme.

Bohužiaľ, nábytok na mieru nevyrábame ani Vám nedokážeme upraviť nábytok z katalógu podľa vami požadovaných rozmerov.

Viac o tom ako je potrebné správne ošetrovať masívny nábytok sa dozviete na našom blogu v článku “Ako sa starať o masívny nábytok”.

Palisander.sk je katalóg masívneho nábytku ktorý je výlučne internetovým katalógom. Fyzickú adresu teda nemáme.