1920s SPECIAL

Vydajte sa vďaka týmto kusom nábytku v nostalgickom štýle Steam Punk-u na cestu časom a zaobstarajte si priamo do vášho domova dravé dvadsiate roky! Bez ohľadu na to či preferujete masívny drevený nábytok, alebo radšej zmes rôznych materiálov, tak táto modelová kolekcia má pre každého pripravený jedinečný kúsok! Práve zakrivená forma typická pre štýl 20-rokov dodá priestoru ten pravý nádych.

Nechajte sa okúzliť týmito nekonvenčnými kusmi nábytku. Či masívny jedálenský stôl z tíkového dreva, alebo kovová komoda so šarmom vintage, tak všade medzi týmito kúskami môžete nosiť boa-šál a tancovať charleston! Z tejto kolekcie bude pozornosť pútať každý jeden kus nábytku.
Šikovná kombinácia niekoľkých stoličiek a stola z tíku, manga a kovu naproti tomu vytvára komplexne zladený obraz, ako by váš domov prišiel priamo zo zlatých rokov 20-tych!

Objavte nekonečné množstvo interiérových riešení a nechajte sa strhnúť siluetami extravagantných skriniek, regálov či stolov. V kolekcii tohto nábytku sa nachádzajú aj rôzne sofistikované kolesá, kolieska, alebo závesy, ktoré dodajú každému nábytku jedinečný šarm!

play video
masívny nábytok 1920s special video
play video

masívny nábytok 1920s SPECIAL - vintage nábytok

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.