ANTIK

Skutočne krásna a výnimočná séria masívneho nábytku ANTIK prináša komplexný rad nábytku pre každú domácnosť. Séria používa ušľachtilé druhy driev, ako je drevo manga a akácie. Drevo z manga je obzvlášť preslávené pre jeho výnimočnú tvrdosť a tiež má nádhernú kresbu.

Skutočne exkluzívnou a výnimočnou je originálna farebná kombinácia ktorá spája antickú bielu farbu s tmavou hnedou. Všetky produkty z tejto série nábytku sú nádherne spracované. Povrch nábytku ANTIK je ošetrený voskovým náterom.

Nábytok ANTIK prezentuje dnes populárny koloniálny štýl nábytku. Práve táto séria prináša výraznejšie koloniálne prvky takmer na všetkých kusoch nábytku. Okrem už spomínanej originálnej farebnej kombinácie prezentuje obdobie kolonializmu aj unikátne kovanie a výraznejšia drevorezba ktorá takmer neobišla žiadny kus nábytku.

V tejto sérií objavíte široké možnosti pre svoj interiér. Pre vašu jedáleň tu nájdete stoličky a stoly rôznych rozmerov, vitríny či komody. Do vašej spálne zas krásne dizajnovanú posteľ a nočné stolíky. V ponuke sú tiež televízne a konferenčné stolíky alebo presklené vitríny ktoré sa hodia do obývacích priestorov. Zaujímavým doplnkom môže byť tiež drevená koloniálna vinotéka.

Všetky tieto kusy prispievajú k harmonickej atmosfére, ktorá bude dozaista pri výbere takéhoto kusu nábytku z vášho domova vyžarovať.

play video
masívny nábytok orient video

Masívny koloniálny nábytok séria ANTIK

Zobraziť