BARON

Séria masívneho nábytku BARON predstavuje obzvlášť pekný, štýlový a luxusný nábytok. Na výrobu sa používa masívne palisandrové drevo cenené pre krásnu kresbu a vysokú odolnosť. Povrch nábytku je lakovaný, aby sa tým zjednodušilo jeho čistenie. Nábytok je farebne ladený v odtieni vlašského orecha. Každý kus nábytku BARON prezentuje moderný dizajn v minimalistickom štýle. Nábytok tiež dostal robustnejší vzhľad.

Séria ponúka masívne komody, krásne regále, a robustné jedálenské stoly s lavicami. Jedálenské stoly majú výnimočný dizajn. Obzvlášť hrubá doska stola sa hodí pre akékoľvek rodinné stretnutie. Na výber máte drevený alebo tak trochu futuristický kovový podstavec. Na všetkých povrchoch tohto nábytku si je možné vidieť skutočne krásnu kresbu.

Vašu pozornosť by sme chceli upriamiť aj na veľké zrkadlá ktoré sa hodia do predsiení. Spolu s vhodnou komodou vytvoria ideálnu kombináciu pre vašu predsieň. Akýkoľvek kus nábytku série BARON bude pre váš interiér dobrou voľbou. Tak si neváhajte vybrať.

Masivní nábytok séria Baron

Zobraziť