DAKOTA

Zvyčajne býva ťažké pri veľkej škále existujúcich dizajnov nábytku vybrať taký, ktorý nám bude slúžiť po mnoho rokov a zároveň nevyjde z módy. S masívnym nábytkom série DAKOTA získavate práve takýto nábytok s nadčasovým dizajnom a plnou funkčnosťou.

Vysoká kvalita materiálu zaručuje dlhú životnosť nábytku. Na výrobu sa používa kvalitné drevo indického palisandru ktoré je výnimočné svojou tvrdosťou a krásnou kresbou. V nádhernej farebnej úprave si tento moderný nábytok získava čoraz viac fanúšikov. Každý kus prináša do domova pocit prírodného tepla a dávku luxusu.

V sérii masívneho nábytku DAKOTA nájdete širokú paletu nábytku pre rôzne miestnosti. Či už hľadáte masívny nábytok pre jedáleň, obývačku, spálňu alebo predsieň, z kusov nábytku DAKOTA zložíte poľahky celú zostavu.

Masívny nábytok zo série DAKOTA je skutočne dobrou voľbou pokiaľ hľadáte pre svoj interiér moderný a luxusný dizajn ktorý ani po čase neomrzí. Veríme, že práve táto séria je pre vás tá pravá a stane sa súčasťou vášho každodenného života.

play video
masívny nábytok dakota video
play video

Masívny nábytok - séria DAKOTA

Zobraziť