FABRICA

Ďalšou výnimočnou sériou nábytku je FABRICA. Nábytok plne ladený v industriálnom štýle. Originálne kusy oživia váš interiér. Nábytok sa vám na prvý pohľad môže zdať až príliš „exotický“ avšak je to práve to čo dodá vášmu priestoru punc výnimočnosti.

Séria nábytku FACTORY je vyrobená z mangového dreva v kombinácii masívnejších kovových prvkov. Doplnená o potlač ešte viac umocňuje industriálny dizajn. No samozrejme je tieto kusy nábytku možné použiť v akejkoľvek domácnosti, nakoľko vďaka svojmu štýlu a dizajnu pasujú všade.

Táto séria ponúka rôzne typy nábytku. Veľmi originálne sú jedálenské stoly, komody či regále. K stolom máte na výber tak stoličky ako aj lavice. Okrem potlače nájdete v tejto sérii aj originálne zdobené zásuvky či dvierka jednotlivých kusov nábytku. Tie majú tiež dodať nábytku „kovový“ sivomodrý vzhľad.

Napriek výnimočnému dizajnu je nábytok série FABRICA hlavne plne funkčným nábytkom. Každý kus teda spĺňa nielen estetické vlastnosti ale hlavne funkčné. Neváhajte teda umiestniť niektorý z týchto výnimočných kusov nábytku do vášho interiéru.

play video
masívny nábytok fabrica video

Masívny nábytok - séria Factory

Zobraziť