INDUSTRY

Naozaj originálne kúsky nábytku ponúka séria masívneho nábytku INDUSTRY. Všetky kusy nábytku sú vyrábané zo starého masívneho dreva s lakovaným povrchom. Výnimočnosťou starého dreva je rôznofarebnosť ktorá robí z každého kusu nábytku originál. Už ako ja z názvu série vyplýva, séria predstavuje industriálny dizajn.

V sérií masívneho industriálneho nábytku INDUSTRY nájdete širokú škálu výrobkov. Vybrať si môžete exkluzívny barový stolík na kolieskach, originálne jedálenské stoly s výrazným industry dizajnom, či konferenčné stolíky, TV stolíky, komody a vitríny. Každý z týchto kusov je jedinečným industriálnym osviežením pre váš interiér.

Nábytok série INDUSTRY je mimoriadne originálny a neobvyklý. Každý kúsok z tejto série sa stane magnetom na pohľady. Vaši hostia vám budú akýkoľvek kus nábytku z tejto série určite závidieť. Vami vybraný nábytok teda môže poslúžiť ako originálny solitér či v kombinácii s ostatným industriálnym nábytkom vytvoriť komplexný interiérový dizajn.

Nábytok z tejto série sa však nehodí len do domácností. Častokrát je používaný aj v rôznych reštauráciách, baroch, kanceláriách či iných prezentačných priestoroch. Práve pre výnimočný dizajn si získava táto séria čoraz viac priaznivcov.

play video
masívny nábytok industry video

Masívny nábytok séria INDUSTRY

Zobraziť