KOLONIAL

Unikátnu sériu koloniálneho nábytku s veľmi presvedčivým dizajnom prináša masívny nábytok série KOLONIAL. Na výrobu nábytku v tejto sérií je použité výnimočné drevo z indického palisandru. Toto drevo sa vyznačuje svojou robustnosťou, krásnou kresbou a vysokou odolnosťou.

Séria KOLONIAL si vyslúžila exkluzívny vzhľad ktorému dominujú tmavé farby – čierna a hnedá. Čierna farba dominuje hlavne pri stoličkách, stoloch a laviciach kde tvorí nožičky a rám. Hnedá farba zas prevláda pri komodách, regáloch či konferenčných stolíkoch. Tak či tak sa jedná o veľmi luxusnú kombináciu farieb. Povrch nábytku je ošetrený lakom čo uľahčuje jeho čistenie a tiež mu dodáva lesk a zvýrazňuje kresbu dreva.

Koloniálny štýl v tejto sérií je možné pozorovať hlavne na hranatých nôžkach s drevorezbou. Ovšem pri komodách či konferenčných stolík nájdete aj originálne kovania a drevorezbou zdobené zásuvky či dvierka skriniek. Jedálenské stoly a lavice navyše dostali zaoblené hrany na vrchných doskách čo nábytok robí ešte viac príťažlivým a tiež bezpečným.

Nábytok série KOLONIAL si jednoducho zamilujete vy aj vaši hostia. Či už si vyberiete jedálenský stôl, lavice, komodu alebo konferenčný stolík vždy tento nábytok do vášho príbytku prinesie exkluzivitu a čaro z éry kolonializmu.

Masívny nábytok séria KOLONIAL

Zobraziť