MANCHESTER

Séria nábytku MANCHESTER prináša naozajstné unikáty a nádherné dizajnérske kúsky ktoré dáte každému priestoru dodajú určitú nadhodnotu.

V kombinácii s kovovými prvkami vás tento nábytok v industriálnom vintage dizajne presvedčí svojim individuálnym vzhľadom!

Tento nábytok je oveľa viac než len bežný úžitkový predmet. Síce tento nábytok kolekcie MANCHESTER so sebou prináša aj funkčné zvláštnosti, ako je napr. úložný priestor, tak tu stále jasne v popredí stojí estetika. Túto exkluzívnu kolekciu nábytku tvarujú výrazné, charakteristické a extravagantné kusy nábytku. Neodmysliteľná kombinácia dreva a kovu robia vo vašej domácnosti každý stôl, komodu či každý regál jedinečnou pastvou pre oči.

Pri výrobe sa využíva hlavne palisandrové a mangové drevo ktoré dodávajú nábytku aj určitú exotické atmosféru. Okrem toho nájdete v tejto sérii niekoľko kusov vyrobených zo starého dreva. Tak či onak tento nábytok prináša do vášho interiéru želané osvieženie. Ideálne sa hodí v kombinácii s moderným nábytok ktorému vytvára kontrastný prvok.

Sériu masívneho nábytku MANCHESTER si jednoducho zamilujete. Urobte si radosť s týmto krásnym nábytkom a prekvapte tiež každého návštevníka vašej domácnosti či kancelárie.

Masívny nábytok Manchester

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.