NATURAL

Mimoriadne krásne kusy masívneho nábytku môžete nájsť aj v sérií NATURAL. Výber je skutočne pestrý a dizajn nábytku mimoriadne pohľadný a moderný. Táto séria nábytku sa vyznačuje svojou eleganciou a kvalitným spracovaním. Na výrobu sa používa výhradne drevo indického palisandra ktoré sa vyznačuje svojou robustnosťou a výnimočnou kresbou dreva ktorú môžete pozorovať po celom povrchu nábytku. Nábytok je ošetrený olejovým náterom pre zachovanie prírodného vzhľadu.

Moderná séria masívneho nábytku NATURAL ponúka širokú škálu nábytku do domácnosti. Krásne jedálenské stoly so stoličkami či lavicami, masívne komody v rôznych rozmeroch s dostatkom úložného priestoru, či vitríny, televízne a konferenčné stolíky. Nábytok je svojim dizajnom vhodný pre všetky obytné priestory. Dozaista sa vám tu zapáči viacej kúskov nábytku a taktiež si čoskoro nejaký vyberiete.

S nábytkom série NATURAL zaručene uspejete. Svetlejšia hnedá farba sa viac prikláňa k prírodnému – naturálnemu vzhľadu. A dizajn nieje nijak rušivý, uberá sa skôr minimalistickým smerom. Veríme že si nájdete v tejto výnimočnej sérií niekoľko krásnych kusov nábytku a budete plne spokojní.

play video
masívny nábytok natural video
play video

masívny nábytok séria NATURAL

Zobraziť