TESORI

Nesmierne originálne kusy masívneho nábytku predstavuje séria nábytku TESORI. Práve táto séria unikátne spája staré s novým. Narážajú tu na seba materiály ako železo a odpadové drevo. Štýlovo sa tento krásny nábytok radí do industriálneho dizajnu.

Povrch drevených častí je ošetrený lakom. Séria nábytku ponúka rôzne kusy nábytku, ktoré síce zväčša vyzerajú neobyčajne, no zároveň disponujú svojim vlastným šarmom, a taktiež sú predovšetkým veľmi funkčné. Všimnite si, že väčšina nábytku stojí na železných kolieskach čo uľahčuje manipuláciu s nábytkom a tiež podčiarkuje industriálny vzhľad. Ďalšími kovovými súčasťami sú masívne závesy a rúčky.

Séria masívneho nábytku TESORI je výnimočná aj svojou viacfarebnosťou. Každý kus je teda jedinečný – skutočný originál. Táto séria nábytku disponuje naozajstnou originalitou. Váš nový kus nábytku z tejto série si rýchlo zamilujete. Sériu zdobí nielen originalita ale aj funkčnosť každého kusu nábytku z tejto série.

TESORI je veľmi obľúbeným nábytkom pre moderný interiér. Neváhajte si zakúpiť jeden kus nábytku ktorý bude tvoriť kontrast k vášmu súčasnému, prípadne vybavte svoj interiér kompletnou sadou nábytku. Nábytok sa veľmi dobre kombinuje s inými industriálnymi sériami, prípadne s moderným nábytkom.

Masívny nábytok séria TESORi

Zobraziť